تبلیغات
KETABEGOOYA - کتاب گویا چیست؟
همیشه همه جا برای همه

کتاب گویا چیست؟

چهارشنبه 6 آبان 1388 02:00 ب.ظ

نویسنده : Ketabegooya Group

کتاب گویا چیست؟

کتاب گویا یک قالب دیجیتالی است که به شما امکان میدهد تا واژهای کتاب را بشنوید و لمس کنید.  شایدترجیح بدهید بسیاری از کتابها مقالات یا نوشتارهای مختلف را به 

 جای خواندن  بشنوید.  میتوان در کنار سایر  کارها در حین آشپزی و کارهای منزل

 یا سفر های روز مره شهری به راحتی یک  فایل صوتی را از طریق موبایل  یا پخش کننده  شنید.علاوه بر شنیدن، شما میتوانید از تصاویر همراه کتاب  و اطلاعات تکمیلی مثل یاد داشت نویسنده،  نقد و بررسی کتاب،  خلاصه کتاب،  دست اندر کاران تهیه

و تولید آن و معرفی کتابهای مرتبط  استفاده کنید . کتاب گویا برای معرفی خود، یک صدای نمونه به همراه دارد تا شما با شنیدن این قطعه کوتاه 3 تا  5 دقیقه ، با حال وهوای کتاب، زبان و ادبیات آن و صدای گوینده و بازیگران آشنا شوید.

درعصر رسانه های مدرن  دیجیتالی،  کتاب گویا با افزودن امکانات جانبی به کتاب صوتی سنتی با ارائه یک قالب دیجیتالی و جذاب شما را با خود  همراه میکند وتجربه جدیدی از کتابخوانی با چشم بسته را به شما هدیه میدهد.

همیشه و همه جا،  روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود،  کتابهای گویای ایران صدا در دسترس شما ست.

کتابهای محبوبتان را بشنوید

کتاب گویا هدیه ای ارزشمند به همه شیفتگان ادبیات و علاقمندان به کتاب است.برای آنهائی که شاید فرصت خواندن کتابهای مورد علاقه شان را ندارند.اگر به کتاب علاقه دارید و می خواهیداز زمان های تلف شده خودبهتر استفاده کنید، در اتوبوس ، در خودروی شخصی ، در رفت و آمد ، در حین اشپزی یا انجام کارهای منزل ، کتاب مورد علاقه خود را از کتابخانه گویای ایران صدا انتخاب کنید، بشنوید و لذت ببرید.

کتابخانه گویای ایران صدا

در این کتابخانه مجموعه ای ارزشمند از برترین رمان ها، داستان ها وکتابهای برگزیده را به صدای آشنا و گرم گویندگان رادیو در قالب دیجیتالی جدید ایران صدابرای شماگردآوری کرده ایم. ایران صدا در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی وترویج استفاده از این قالب دیجیتالی، محتوای بسیار فاخری را برای مخاطبانشان یکجا فراهم کرده و به سهولت در دسترس آنان قرار میدهد.

این کتاب ها در شاخه های مختلف نظیر داستان کوتاه و رمان از نویسندگان ایرانی و خارجی، کتابهای، مذهبی، ایینی، اموزشی،و نمایشی طبقه بندی شده است. کتابهای نمایشی ایران صدا با اجرای بازیگران مطرح کشورمان وتهیه کنندگی افراد با تجربه رادیو تهیه شده است.

چطور کتاب مورد علاقه ام را بشنوم؟

برای استفاده از کتابخانه گویا باید ابتدا در سایت ایران صدا ثبت نام کنید. در صفحه اول سایت لینک بخش ثبت نام را خواهید یافت.

پس از پر کردن و ارسال فرم ثبت نام و ورود به سایت با استفاده از نام کاربری، باید به بخش اعتبارات بروید و کارت شارژی را که قبلا تهیه کرده اید، فعال نمائید .حالا حساب شما دارای اعتبار است.

میتوانید کتاب مورد علاقه تان را بیابید و با خرید کتاب، آن را به کتابخانه شخصی تان بیفزائید. برای شنیدن کتاب، کیفیت مناسب  با سرعت اتصال اینترنت شما در اختیارتان است. میتوانید کتاب را در سایت بشنوید یا آن را دانلود کنید. فراموش نکنید که به آن امتیاز مناسب بدهید و نظرتان را درباره کتاب در سایت درج کنید.

تهیه کارت شارژ اعتباری

 برای افزدن اعتبار به حساب خود و خرید کتابهای گویا میبایست کارت شارژ تهیه کنید.این کارتها را میتوانید از فروشگاها و مراکز فرهنگی معتبر درسراسر کشور تهیه کنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 30 دی 1388 09:31 ق.ظ